Кількість
|
Вартість
|
||
|
Традиційні Ранкові Зустрічі по Четвергам з Tony White.
Для фахівців, які практикують транзакційний аналіз. Теоретичний блок, супервізія, відповіді на питання.
Традиція зустрічей була започаткована з 2020 року. Раз на місяць в ранок четверга Тоні Вайт із своєї бібліотеки традиційно проводить ранкові зустрічі для терапевтів . На зустрічах він ділиться терапевтичним досвідом та напрацюванням за більш ніж 40 років терапевтичної практики. Розглядає різни теми з точки зору психотерапії в Транзакційному Аналізі. До кожної зустрічі надає унікальні роздаткові матеріали з особистої бібілотеки ТА. Структура, спокійна мудрість і професійна практична інформація, те що дає Тоні на зустрічах - це професіна можливість підвищення кваліфікацї, навчання та отримання ресурсів для підтримки себе та своїх клієнтів. Запрошуємо приєднатися.
ТЕМА зустрічі: «Субособистість Демон". Теорія та демосесії. Частина 2»
Тривалість: 3 години - демосесії.
Послідовний переклад українська. Перекладач Свердлова Тетяна.
Придбати книгу по темі: "Терапія Перерішення сьогодні" Глава 6. Субособистість Демон
Розмовляємо про наступне:
На серії зустрічей Тоні на практиці показує як взаємодіяти з субособистістю Демон. Дає теоретичний вступ. Проводить три демонстрації. На цій зустрічі буде показано, як я зазвичай працював би з Демоном під час терапії. Коли терапія здається невдалою і мало досягає, це може бути тому, що субособістість Демон з якоїсь причини руйнівний. Деякі учасники групи представлять свого Демона, а потім я можу з ними спілкуватися. Те, як поводитися з Демоном, зазвичай передбачає відкидання посібника з терапії. Потрібно звертатися до Демона певним чином, щоб будь-яка майбутня терапія була успішною. Цей вебінар покаже деякі особливості цього процесу. Теорія. З книги «Терапія перерішення сьогодні», у розділі про субособистість Демон. "Потім, нарешті, у своїй останній книзі «Що ти кажеш після того, як привітаєшся», Берн (1972) він пише про Демона. Він прагне звернутись до цього танатоса, або деструктивної сили в нас, більш конкретним чином, формулюючи це як специфічний аспект особистості. Насправді він ніколи не виділяв субособістість Демон як его-стан, але точно так називав його. Це було ідентифіковано ним як специфічна частина особистості з дитячими характеристиками. Перш ніж писати це, я помітив, що деякі клієнти представляли себе так, ніби в них є ця частина всередині, що було дивним парадоксом. Ця частина вірила у такі речі, як: «Я збираюся зберегти тобі життя, будучи саморуйнівним», «Я зроблю так, щоб ти вижив, навіть якщо це вб’є нас». Це здалося мені дивним. Як у людини може бути частина себе, яка хоче допомогти їй вижити, навіть якщо це її вбиває. Ось такий парадокс Демона.
THE DEMON SUBPERSONALITY. THEORY AND DEMOSESSIONS. Part 2.
This workshop will provide demonstrations of how I would normally work with the demon in therapy. When therapy seems to be floundering and achieving little it can be because the demon is being disruptive for some reason. Some group members will present their demon and then I can engage with them. How one deals with the demon usually involves throwing away the therapy playbook. One has to address the demon in a certain way for any future therapy to be successful. This workshop will show some of the features of doing that. From the book, Redecision Therapy Today, in the chapter on the demon: Then finally in his last book, What Do You Say After You Say Hello, Berne(1972) he writes about the demon. He seeks to address this thanatos or destructive force in us in a more specific way by articulating it as a specific aspect of the personality. He never actually called the demon an ego state but he certainly referred to it like that. It is identified by him as a specific part of the personality with childlike characteristics. Prior to writing this I had noticed that some clients presented as though they had this person inside them that was an odd paradox. It believed things like: “I am going to keep you alive by being self destructive”, “I am going to make you survive even if it kills us”. This struck me as odd. How can a person have a part of themselves which wants to help them survive even if it kills them. Such is the paradox of the Demon.
ТОНІ ВАЙТ TONY WHITE
Навчаючий та Супервізуючий Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія TSTA-P-ITAA.
Є автором багатьох книг в Транзакційному Аналізі. Автор багатьох статей в Міжнародному Журналі Транзакційного Аналізу TAJ.
Тоні Вайт практикує, викладає, навчає та супервізує психотерапевтів протягом сорока років.
Спеціалізується на терапії Перерішеня Redecision therapy. Сучасна терапія Перерішення. Навчався у Боба та Мері Гулдінг, засновників методу Перерішення.
Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзакційному аналізі в 1988 році. Має Міжнародну Школу Перерішення, в якій навчає методу.
Проводить марафони перерішення по всьому світу разом з асистентом та ко-тренером Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA.
Тоні Вайт також спеціалізується в галузі роботи із суїцидальними особами. Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році. Також має значний досвід терапевтичної роботи з підлітками. Автор книг з психології підлітків.
Є членом Міжнарождної асоціації ТА - ITAA, Европейскої асоціації ТА - EATA.
Почесний член Сінгапурської ассоціації ТА, Сербської ассоціації ТА, Української спільноти ТА (УСТА)
Має приватну практику в м. Перт, Австралія.
Сайт та блог Тоні Вайта http://tony-white.com
Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці
АНОНСИ ВСІХ ЗАХОДІВ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ.
До зустрічі на Ранкових зустрічах у Четвер! Почни день із ТА!
Для перегляду запису зустрічі у Вас повинен бути активований обліковий запис Google - gmail пошта.