Оплата

Онлайн оплата
Для оплати замовлень онлайн - виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата онлайн". Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи LiqPay, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної картки і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Якщо з яких-небудь причин вам не вдасться зробити оплату онлайн, наш менеджер зв'яжеться з вами для спільного вирішення питання.

Оплата післяплатою
Для оплати замовлень післяплатою виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата на Новій Пошті при отриманні". Ви оплачуєте замовлення при його отриманні на відділенні Нової Пошти. У загальну суму оплати входять: сума замовлення, вартість пересилки і комісія від суми замовлення за переказ грошей. При переказі грошей "Новою поштою" комісія складає 20 грн. за оформлення + 2% від суми переказу.

Доставка

Доставка замовлення по Україні:
Доставка здійснюється через транспортні компанії "Нова пошта" та "Укрпошта", згідно тарифів.
За бажанням клієнта, доставка може бути зроблена кур'єром Нової пошти до дверей одержувача.

Доставка замовлень закордон:
Доставка здійснюється через регулярну пошту України - Укрпошта (у Вас, відповідно - регулярна пошта Вашої країни), згідно тарифів компанії за рахунок одержувача. За книгу до 0.5 кг вартість 14 євро