Згідно з Законом України про зупинку співпраці крамниця TAbook не здійнсює доставку товару на територію Російської Федерації та Республіки Білорусь.


Оплата

Після того як Ви обрали книги та оформили замовлення - будь ласка, напишіть номер замовлення на емейл tabookua@gmail.com

Менеджер надішле Вам рахунок згідно замовлення. Після оплати рахунку будь ласка надішліть скріншот або фото квитанції.

Протягом 2-3 днів формується доставка замовлення.  Після відправки менежер надсилає Вам смс або емейл із номером накладної.

Оплата накладним платежем

Для оплати замовлень післяплатою виберіть при оформленні замовлення спосіб оплати: "Оплата на Новій Пошті при отриманні". Ви оплачуєте замовлення при його отриманні на відділенні Нової Пошти. У загальну суму оплати входять: сума замовлення, вартість пересилки і комісія від суми замовлення за переказ грошей. При переказі грошей "Новою поштою" комісія складає 20 грн. за оформлення + 2% від суми переказу.


Доставка

Доставка замовлення по Україні:
Доставка здійснюється через транспортні компанії "Нова пошта" та "Укрпошта", згідно тарифів.
За бажанням клієнта, доставка може бути зроблена кур'єром Нової пошти до дверей одержувача.

Доставка замовлень закордон:
Доставка здійснюється через регулярну пошту України - Укрпошта (у Вас, відповідно - регулярна пошта Вашої країни), згідно тарифів компанії за рахунок одержувача. За книгу до 0.5 кг вартість доставки 14 євро.