Загальні положення обміну/повернення

1. Повернення книг НАЛЕЖНОЇ якості здійснюється протягом 30 днів з моменту отримання, за умови збереження в цілісності фабричної упаковки. Повернення/обмін товару належної якості проводиться виключно за умови, якщо товар не використовувався, збережено товарний вигляд, не ушкоджена упаковка, а також розрахунковий документ (квитанція про оплату онлайн або квитанція про оплату на нову пошту), виданий споживачеві разом з товаром.

2. Повернення БРАКОВАНИХ книг
Якщо присутній поліграфічний брак, що приводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці з її змістом, перевернуті відносно обкладинки сторінки. У разі виявлення даного роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книгу протягом 30 днів з моменту отримання. Повернення/обмін бракованого товару проводиться виключно за наявності розрахункового документа (квитанція про оплату онлайн або квитанція про оплату на Новій Пошті), виданого споживачеві разом з товаром.

Як проходить процедура обміну і повернення:

Для того, щоб повернути або обміняти книгу, Вам необхідно вказати причину повернення (із зазначенням на дефекти, якщо такі є), ваші контактні дані, а також кращі шляхи повернення грошей та пересилання книги. Все це можна зробити  написавши на електронну пошту tabookua@gmail.com і наші менеджери зроблять все можливе, щоб в найкоротші терміни вирішити ваше запитання, зручним для Вас способом.

! ВАЖЛИВО: Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень при отриманні у відділенні перевізника.