Загальні положення обміну/повернення

1. Повернення книг НАЛЕЖНОЇ якості здійснюється протягом 30 днів з моменту отримання, за умови збереження в цілісності фабричної упаковки. Повернення/обмін товару належної якості проводиться виключно за умови, якщо товар не використовувався, збережено товарний вигляд, не ушкоджена упаковка, а також розрахунковий документ (квитанція про оплату онлайн або квитанція про оплату на нову пошту), виданий споживачеві разом з товаром.

2. Повернення БРАКОВАНИХ книг
Якщо присутній поліграфічний брак, що приводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книги на обкладинці з її змістом, перевернуті відносно обкладинки сторінки. У разі виявлення даного роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книгу протягом 30 днів з моменту отримання. Повернення/обмін бракованого товару проводиться виключно за наявності розрахункового документа (квитанція про оплату онлайн або квитанція про оплату на Новій Пошті), виданого споживачеві разом з товаром.

Як проходить процедура обміну і повернення:

Для того, щоб повернути або обміняти книгу, Вам необхідно вказати причину повернення (із зазначенням на дефекти, якщо такі є), ваші контактні дані, а також кращі шляхи повернення грошей та пересилання книги. Все це можна зробити, зателефонувавши нам по телефонам (098) 480 14 78 або (067) 402 30 31, або написавши на електронну пошту tabookua@gmail.com і наші менеджери зроблять все можливе, щоб в найкоротші терміни вирішити ваше запитання, зручним для вас способом.

 

! ВАЖЛИВО: Ми не несемо відповідальності за товар, який не був перевірений на наявність механічних пошкоджень при отриманні у відділенні перевізника.