Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
1 200 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко
Опис

Традиційні Ранкові Зустрічі по Четвергам з Tony White.

Для фахівців, які практикують транзакційний аналіз. Теоретичний блок, супервізія, відповіді на питання.

Традиція зустрічей була започаткована з 2020 року. Раз на місяць в ранок четверга Тоні Вайт із своєї бібліотеки традиційно проводить ранкові зустрічі для терапевтів . На зустрічах він ділиться терапевтичним досвідом та напрацюванням за більш ніж 40 років терапевтичної практики. Розглядає різни теми з точки зору психотерапії в Транзакційному Аналізі. До кожної зустрічі надає унікальні роздаткові матеріали з особистої бібілотеки ТА.  Структура, спокійна мудрість і професійна практична інформація, те що дає Тоні на зустрічах - це професіна можливість підвищення кваліфікацї,  навчання та отримання ресурсів для підтримки себе та своїх клієнтів. Запрошуємо приєднатися.


ТЕМА зустрічі: «Прокрастинація з точки зору Транзакційного Аналізу»

Тривалість: 2 години теорії та 1 година супервізія. 

Послідовний переклад – російська. Перекладач Свердлова Тетяна.

Розмовляємо про наступне:

Ця зустріч починається з презентації особливостей прокрастинації. Що робить певну поведінку прокрастинацією? Потім це буде пояснено транзакцією прокрастинації, залученими его-станами та тим, як вони спілкуються один з одним, і чим ці транзакції відрізняються від інших транзакцій. Як виглядає егограма прокрастинатора? Які его-стани використовуються при прокрастинації, а які его-стани виключаються. Після цього піде детальний аналіз особливостей прокрастинації. Чому люди відкладають звичайні справи. Яку частину діяльності люди відкладають. Будуть пояснені причини зволікання та відволікання. Прокрастинацію можна використовувати для просування життєвого сценарію. Як прокрастинацію можна використати, щоб викликати почуття рекету та підтримувати вірування життєвого сценарію. Батьківський контракт. Прокрастинація призводить до того, що клієнти представляють Батьківський контракт під час терапії. Як терапевт справляється з такими контрактами.

PROCRASTINATION

This workshop begins with a presentation of the special features of procrastination. What makes a piece of behaviour procrastination?  This will then be explained by the procrastination transaction, the ego states involved and how they communicate with each other and how these transactions  differ from other transactions. What does a procrastinators egogram look like? What ego states are used in procrastination and what ego states are excluded This will be followed by a detailed analysis of the features of procrastination. Why are common things that people procrastinate aboutWhat part of the activity do people procrastinate about. Procrastination excuses and diversions will be explained. Procrastination can be used to advance the life script. How procrastination can be used to get racket feelings and support life script beliefs. The Parent ego state contract. Procrastination results in clients presenting a Parent contract in therapy. How does the therapist deal with such contracts.


ТОНІ ВАЙТ TONY WHITE

Навчаючий та Супервізуючий Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія TSTA-P-ITAA. 

Є автором багатьох книг в Транзакційному Аналізі. Автор багатьох статей в Міжнародному Журналі Транзакційного Аналізу TAJ.

Тоні Вайт практикує, викладає, навчає та супервізує психотерапевтів протягом сорока років.

Спеціалізується на терапії Перерішеня Redecision therapy. Сучасна терапія Перерішення. Навчався у Боба та Мері Гулдінг, засновників методу Перерішення.

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзакційному аналізі в 1988 році. Має Міжнародну Школу Перерішення, в якій навчає методу.

Проводить марафони перерішення по всьому світу разом з асистентом та ко-тренером Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA.

Тоні Вайт також спеціалізується в галузі роботи із суїцидальними особами. Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році. Також має значний досвід терапевтичної роботи з підлітками. Автор книг з психології підлітків. 

Є членом Міжнарождної асоціації ТА - ITAA, Европейскої асоціації ТА - EATA.

Почесний член Сінгапурської ассоціації ТА, Сербської ассоціації ТА, Української спільноти ТА (УСТА)

Має приватну практику в м. Перт, Австралія.

Сайт та блог Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці

АНОНСИ ВСІХ ЗАХОДІВ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ.

До зустрічі на Ранкових зустрічах у Четвер! Почни день із ТА!


Для перегляду запису зустрічі у Вас повинен бути активований обліковий запис Google - gmail пошта.

Вгору