Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
1 200 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Опис

Традиційні Ранкові Зустрічі по Четвергам з Tony White.

Для фахівців, які практикують транзакційний аналіз. Теоретичний блок, супервізія, відповіді на питання.

Традиція зустрічей була започаткована з 2020 року. Раз на місяць в ранок четверга Тоні Вайт із своєї бібліотеки традиційно проводить ранкові зустрічі для терапевтів . На зустрічах він ділиться терапевтичним досвідом та напрацюванням за більш ніж 40 років терапевтичної практики. Розглядає різни теми з точки зору психотерапії в Транзакційному Аналізі. До кожної зустрічі надає унікальні роздаткові матеріали з особистої бібілотеки ТА.  Структура, спокійна мудрість і професійна практична інформація, те що дає Тоні на зустрічах - це професіна можливість підвищення кваліфікацї,  навчання та отримання ресурсів для підтримки себе та своїх клієнтів. Запрошуємо приєднатися.


ТЕМА зустрічі: «Тупики і сімбоз»

Тривалість: 2 години теорії та 1 година супервізія. 

Послідовний переклад українська Перекладач Свердлова Тетяна.

Розмовляємо про наступне:

Будемо вести розмову про поняття Тупиків та як це пов'язано з Симбіозом. Зміна життя через терапію повторного рішення. «Тупикова ситуація — це точка, в якій зустрічаються дві протилежні сили, тобто місце де вдбувається застрівання». В основі теорії тупиків лежить гідравлічна теорія особистості.  Особистість розглядається як сукупність гідравлічних сил. Три его-стани розглядаються як три кулі енергії, які іноді конфліктують. Наприклад, Батько і Дитина можуть перебувати в конфлікті, і коли це трапляється, в особистості виникає «тупикова ситуація». Точка застою в особистості. Повторне рішення дозволяє вийти з глухого кута і «перемагає» Дитина. Боб Гулдінг запропонував три степені тупиків: Тупик 1 ступеня - Драйвери, Тупик 2-го ступеня – Заборони, Тупик 3 ступінь - рівень тіла. Чим глибше тупик, тим більше шансів, що людина вступить у симбіоз. У дорослому віці ми можемо мати зрілий або незрілий симбіоз. Симбіоз у дорослому віці спонукає людину переходити в дитячий стан. Чим глибший рівень тупика у людини, тим глибше вона перейде в позицію дитини в симбіозі, і тим більш «незрілим» симбіоз буде для неї. Поговоримо про різні типи симбіозу, які можуть виникнути.  Які інтервенції будуть терапевтичними. 

IMPASSE AND SYMBIOSIS

Changing lives through redecision therapy. “An impasse is a point at which two opposing forces meet - a stuck place.” The theory of impasses is based on the hydraulic theory of personality. Personality is viewed as a set of hydraulic forces. The three ego states are seen as three balls of energy that sometimes conflict. For example, the Parent and a Child maybe in conflict and when this happens there is an " impasse “ in the personality. A stuck point in the personality. A redecision allows for the impasse to be broken and the Child ‘wins’ out. Bob Goulding proposed three degrees of impasse 1 degree  impasse   - Drivers, 2nd Degree Impasse - Injunctions, 3rd degree impasse - body level. Let's look at the levels and how it relates to symbiosis. The more deeper the impasse the more likely a person will to enter into a symbiosis. In adulthood we can have a mature or immature symbiosis. A symbiosis in adulthood encourages the person to move into a childlike state of mind. The deeper the level of impasse the person has the deeper they will move into the child position in a symbiosis and the more ‘immature’ the symbiosis will be for them. This webinar will show the differing types of symbiosis that can occur.


ТОНІ ВАЙТ TONY WHITE

Навчаючий та Супервізуючий Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія TSTA-P-ITAA. 

Є автором багатьох книг в Транзакційному Аналізі. Автор багатьох статей в Міжнародному Журналі Транзакційного Аналізу TAJ.

Тоні Вайт практикує, викладає, навчає та супервізує психотерапевтів протягом сорока років.

Спеціалізується на терапії Перерішеня Redecision therapy. Сучасна терапія Перерішення. Навчався у Боба та Мері Гулдінг, засновників методу Перерішення.

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзакційному аналізі в 1988 році. Має Міжнародну Школу Перерішення, в якій навчає методу.

Проводить марафони перерішення по всьому світу разом з асистентом та ко-тренером Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA.

Тоні Вайт також спеціалізується в галузі роботи із суїцидальними особами. Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році. Також має значний досвід терапевтичної роботи з підлітками. Автор книг з психології підлітків. 

Є членом Міжнарождної асоціації ТА - ITAA, Европейскої асоціації ТА - EATA.

Почесний член Сінгапурської ассоціації ТА, Сербської ассоціації ТА, Української спільноти ТА (УСТА)

Має приватну практику в м. Перт, Австралія.

Сайт та блог Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці

АНОНСИ ВСІХ ЗАХОДІВ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ.

До зустрічі на Ранкових зустрічах у Четвер! Почни день із ТА!


Для перегляду запису зустрічі у Вас повинен бути активований обліковий запис Google - gmail пошта.

Вгору