Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
1 200 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Опис

Традиційні Ранкові Зустрічі по Четвергам з Tony White.

Для фахівців, які практикують транзакційний аналіз. Теоретичний блок, супервізія, відповіді на питання.

Традиція зустрічей була започаткована з 2020 року. Раз на місяць в ранок четверга Тоні Вайт із своєї бібліотеки традиційно проводить ранкові зустрічі для терапевтів . На зустрічах він ділиться терапевтичним досвідом та напрацюванням за більш ніж 40 років терапевтичної практики. Розглядає різни теми з точки зору психотерапії в Транзакційному Аналізі. До кожної зустрічі надає унікальні роздаткові матеріали з особистої бібілотеки ТА.  Структура, спокійна мудрість і професійна практична інформація, те що дає Тоні на зустрічах - це професіна можливість підвищення кваліфікацї,  навчання та отримання ресурсів для підтримки себе та своїх клієнтів. Запрошуємо приєднатися.


ТЕМА зустрічі: «Робота з порожнім стільцем»

Тривалість: 2 години теорії та 1 година супервізія. 

Послідовний переклад українська. Перекладач Свердлова Тетяна.

Будемо розмовляти про наступне:

Техніка "Порожній стілець". Як порожній стілець може бути використаний клієнтом за вказівкою терапевта. Порожній стілець, звичайно, порожній, але клієнт може використовувати його різними психологічними способами, щоб клієнт не відчував себе порожнім. Дійсно, клієнт може помістити будь-яку частину своєї особистості (его-стан) у крісло, що справді вражає. Люди можуть майже хірургічним шляхом ізолювати будь-який его-стан і розмістити його на порожньому стільці. Порожній стілець також можна використовувати для сприяння регресії клієнта, для полегшення інтеграції неінтегрованих частин особистості, а також дозволяє терапевту безпосередньо вступити до контакту з цими частинами. Можна встановити стосунковий контакт між терапевтом і кожним із его-станів клієнта. Це може бути особливо корисним під час роботи з саморуйнівними частинами клієнта. Деконфьюжн Дитячого его-стану може бути полегшено за допомогою порожнього стільця, і таким же чином можна уточнити діагноз тупикової ситуації третього ступеня. Використання таких стільців також може допомогти в лікуванні травм і використовуватися як форма експозиційної терапії.

WORKING WITH AN EMPTY CHAIR

This workshop will explain how the empty chair is used by the client at the therapists direction. The empty chair is of course, empty, but the client can use it in a variety of psychological ways so that to the client it does not feel empty at all. Indeed the client can place any part of their personality (ego state) into the chair which is quite remarkable really. People can almost surgically isolate any ego state and set it apart in the empty chair. The empty chair can also be used to aid regression in the client, to facilitate integration of unintegrated parts of the personality and it also allows the therapist to relate directly to these parts as well. Relational contact between the therapist and each of the client’s ego states can be done. This can be especially useful when dealing with self destructive parts of the client. Deconfusion of the Child ego state can be facilitated with the empty chair and the diagnosis a third degree impasse can be clarified in the same way. The use of chairs like this can also assist with the treatment of trauma and be used as a form of exposure therapy.


ТОНІ ВАЙТ TONY WHITE

Навчаючий та Супервізуючий Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія TSTA-P-ITAA. 

Є автором багатьох книг в Транзакційному Аналізі. Автор багатьох статей в Міжнародному Журналі Транзакційного Аналізу TAJ.

Тоні Вайт практикує, викладає, навчає та супервізує психотерапевтів протягом сорока років.

Спеціалізується на терапії Перерішеня Redecision therapy. Сучасна терапія Перерішення. Навчався у Боба та Мері Гулдінг, засновників методу Перерішення.

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзакційному аналізі в 1988 році. Має Міжнародну Школу Перерішення, в якій навчає методу.

Проводить марафони перерішення по всьому світу разом з асистентом та ко-тренером Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA.

Тоні Вайт також спеціалізується в галузі роботи із суїцидальними особами. Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році. Також має значний досвід терапевтичної роботи з підлітками. Автор книг з психології підлітків. 

Є членом Міжнарождної асоціації ТА - ITAA, Европейскої асоціації ТА - EATA.

Почесний член Сінгапурської ассоціації ТА, Сербської ассоціації ТА, Української спільноти ТА (УСТА)

Має приватну практику в м. Перт, Австралія.

Сайт та блог Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці

АНОНСИ ВСІХ ЗАХОДІВ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ.

До зустрічі на Ранкових зустрічах у Четвер! Почни день із ТА!


Для перегляду запису зустрічі у Вас повинен бути активований обліковий запис Google - gmail пошта.

Вгору