Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань
1 200 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко
Опис

Традиційні Ранкові Зустрічі по Четвергам з Tony White.

Для фахівців, які практикують транзакційний аналіз. Теоретичний блок, супервізія, відповіді на питання.

Традиція зустрічей була започаткована з 2020 року. Раз на місяць в ранок четверга Тоні Вайт із своєї бібліотеки традиційно проводить ранкові зустрічі для терапевтів . На зустрічах він ділиться терапевтичним досвідом та напрацюванням за більш ніж 40 років терапевтичної практики. Розглядає різни теми з точки зору психотерапії в Транзакційному Аналізі. До кожної зустрічі надає унікальні роздаткові матеріали з особистої бібілотеки ТА.  Структура, спокійна мудрість і професійна практична інформація, те що дає Тоні на зустрічах - це професіна можливість підвищення кваліфікацї,  навчання та отримання ресурсів для підтримки себе та своїх клієнтів. Запрошуємо приєднатися.


ТЕМА зустрічі: «Тупики і сімбоз»

Тривалість: 2 години теорії та 1 година супервізія. 

Послідовний переклад українська. Перекладач Свердлова Тетяна.

Розмовляємо про наступне:

Навіщо клієнт бажає викликати конфлікт у терапевтичній кімнаті? Багато говорять про безпечне середовище як бажану мету в терапевтичній кімнаті, але само по собі середовище найчастіше не призводить до будь-яких істотних змін.  Більшість клієнтів у якийсь момент намагатимуться створити конфліктну ситуацію з терапевтом (створити небезпечне середовище перебування). Це може статися з багатьох причин, деякі з яких буде описано на цьому вебінарі. Конфлікт може бути дуже корисним з психологічної точки зору, і люди природно прагнуть використати позитивні наслідки конфлікту у стосунках для свого психологічного розвитку. Звичайно, терапевтичні стосунки не будуть дуже відрізнятися від будь-яких інших стосунків. На цьому вебінарі розглянемо позитивні психологічні наслідки конфлікту та способи, якими терапевт може реагувати на клієнтів, які створюють небезпечне середовище перебування в терапевтичній кімнаті. 

CONFLICT IN THERAPY

Why would a client want to generate conflict in the therapy room. A great deal is said about the safe holding environment as a desirable goal in therapy but on its own most often it will not lead to any substantive changes. It will faltered and the client will most often drift off. Most clients will at some point seek to create a conflict situation with the therapist (to make an unsafe holding environment). This can happen for a multitude of reasons, some of which will be outlined in this webinar. Conflict can be very useful psychologically and people will naturally seek to use the positive effects of conflict in relationships for their psychological growth. Of course it is no different in the therapy relationship than any other relationship. This webinar will describe the positive psychological outcomes of conflict and ways which therapist can respond to clients who are creating the unsafe holding environment in the therapy room.


ТОНІ ВАЙТ TONY WHITE

Навчаючий та Супервізуючий Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія TSTA-P-ITAA. 

Є автором багатьох книг в Транзакційному Аналізі. Автор багатьох статей в Міжнародному Журналі Транзакційного Аналізу TAJ.

Тоні Вайт практикує, викладає, навчає та супервізує психотерапевтів протягом сорока років.

Спеціалізується на терапії Перерішеня Redecision therapy. Сучасна терапія Перерішення. Навчався у Боба та Мері Гулдінг, засновників методу Перерішення.

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзакційному аналізі в 1988 році. Має Міжнародну Школу Перерішення, в якій навчає методу.

Проводить марафони перерішення по всьому світу разом з асистентом та ко-тренером Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA.

Тоні Вайт також спеціалізується в галузі роботи із суїцидальними особами. Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році. Також має значний досвід терапевтичної роботи з підлітками. Автор книг з психології підлітків. 

Є членом Міжнарождної асоціації ТА - ITAA, Европейскої асоціації ТА - EATA.

Почесний член Сінгапурської ассоціації ТА, Сербської ассоціації ТА, Української спільноти ТА (УСТА)

Має приватну практику в м. Перт, Австралія.

Сайт та блог Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці

АНОНСИ ВСІХ ЗАХОДІВ НА ОДНІЙ СТОРІНЦІ.

До зустрічі на Ранкових зустрічах у Четвер! Почни день із ТА!


Для перегляду запису зустрічі у Вас повинен бути активований обліковий запис Google - gmail пошта.

Вгору