Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Тоні Вайт "Залишитися живим. Посібник з Антисуїцидального Контракту."

Очікується
Артикул: 36297607
250 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Опис
ТОНІ ВАЙТ  "ЗАЛИШИТИСЯ У ЖИВИХ. Посібник з Антисуїцидального Контракту" рекомендовано як методичний додаток до книги Тоні Вайта "Робота з суїцидальними особистостями"
Серія: Робота із суїцидальними особистостями. Транзактний аналіз.
УДК 615.851.:616.89-008.441.44
ISBN 978-617-696-839-9
Видавництво: Київ «НВП «Інтерсервіс», 2018
російською мовою - 68 сторінок
COPYRIGHT ©ANTHONY GILBERT BROWNING WHITE
Published T.A. Books
The primary territory will include Ukraine фтв Russian language populations worldwide LICENSOR Nataliia Isaieva 2018 E-mail: burbann@gmail.com
Всі права захищені. Будь-яке передрукування видання або будь-якої його частини та розміщення у відкритому доступі, включаючи електронні версії та електронні бібліотеки, є порушенням авторських прав і переслідується згідно із законом.
 

ТОНІ ВАЙТ

"ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМ"  Посібник з Антисуїцидального Контракту.

Рекомендовано як методичний додаток до книги Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особистостями"

ЗМІСТ

РОЗДІЛ 1. 

Відкритий лист до тих, хто відчуває суїцидальні спонукання

РОЗДІЛ 2.

Антисуїцидальний контракт (АСК)

Природа антисуїцидального договору

Текст АСК

Можливі зміни в АСК

Укладення контракту

Використання карток АСК

Проблеми під час укладання Контракту АСК

Реакції на висновок АСК

РОЗДІЛ 3.

Рішення жити чи померти

Приклади висловлювань про суїцид                                                       

РОЗДІЛ 4.

Антисуїцидальний контракт та боротьба за владу

Оцінка ризику суїциду

Суїцид як маніпуляція                                                                      

РОЗДІЛ 5.

Надзвичайна ситуація                                                   

РОЗДІЛ 6

Депресія, гнів та суїцид                                                     

РОЗДІЛ 7.

Підлітковий суїцид

РОЗДІЛ 8.

Контракти АСК з хворими на термінальній стадії

ЛІТЕРАТУРА

ПРЕДМЕТНИЙ ПОКАЖЧИК


Передмова.

Ця книга народилася у відповідь на потреби безмовної групи тих, хто відчуває схильність до саморуйнування, але чомусь не хоче, щоб про це дізналися інші. Тому я написав «Відкритий лист до тих, хто відчуває суїцидальні спонукання», сподіваючись за допомогою книги анонімно поспілкуватися з ними.
Я багато разів чув, що такі люди цікавляться подібними матеріалами у книгах. І коли я зустрічався з ними особисто, вони підтверджували користь таких матеріалів у період сильного стресу. Далі завдяки моїй колезі Джун Нільсен виникла ідея карток для антисуїцидального контракту. Я виявив, що вони надають людям найбільш ефективну допомогу в тому, щоб залишатися живими. Їхнє використання в роботі дозволило мені вдосконалити початкову ідею та визначити деякі можливі проблеми, пов'язані з нею.
Кількість матеріалів з цих двох джерел, що постійно зростає, врешті-решт призвела до написання цієї книги. Матеріалу ставало дедалі більше у міру того, як я обмірковував, досліджував та розвивав ці ідеї з моїми пацієнтами. І тому, як завжди, саме їм, моїм пацієнтам я хочу висловити найбільшу подяку. Вони охоче працювали зі мною і давали мені свій безцінний зворотний зв'язок.
Є ще троє людей, яким мені хотілося б висловити особливу подяку. По-перше, це моя дружина Гейл, яка допомагала мені та підтримувала мене під час моєї багатогодинної роботи за комп'ютером. По-друге, це моя мама, яка витратила багато часу та енергії на вичитування моїх чернеток і дуже компетентну літературну редакцію. І, нарешті, це Джун Нільсен, яка обробила чернетки та графіку на своєму абсолютно чудовому комп'ютері. Я дякую цим трьом людям, і всім іншим, хто був якимось чином причетний до цієї роботи.

Тоні Вайт,

психотерапевтВідкритий лист до тих, хто відчуває суїцидальні спонукання.
                                                                                                                           Лофтус -стріт 136,
                                                                                                                                Лідервіль 6007, Перт,
                                                                                                                           Західна Австралія

Шановний пан / Шановна пані!

Під час своєї роботи з багатьма сотнями людей за останні 12 років я бачив та чув багато різних речей. І одна з них – це те, як люди іноді щосили тримаються за своє життя. Я був здивований і вражений тим, який відчай і безнадійність могли відчувати деякі люди, і як вони все-таки трималися за тоненьку ниточку свого життя. І я бачив, як вони робили цю ниточку міцнішою і міцнішою, поки ця ниточка не ставала непотрібною і вони не знаходили грунт під ногами і впевненість, що ніколи не позбавлять себе життя.  Якщо ви один із тих, хто відчуває відчай і безнадійність, я прошу вас звернутися за допомогою та керівництвом.

Я наполегливо раджу вам це зробити. Якщо з якоїсь причини ви не бажаєте цього робити, я прошу вас взяти одну з карток Антисуїцидального контракту (АСК) та заповнити її.

Використовуйте її, щоб залишатися в живих, поки ви не наважитеся звернутися за допомогою або не зможете вжити будь-яких дій, щоб зробити своє життя більш терпимим. Завжди пам'ятайте, що в якийсь момент у найближчому майбутньому ви відчуєте себе краще, ніж відчуваєте зараз. Я розумію, що зараз ви відчуваєте величезний відчай, безнадійність, паніку, депресію чи ненависть до себе.

Вам здається, що немає жодної надії на майбутнє. Але надія на майбутнє є, і ви відчуєте себе дещо краще вже у дуже близькому майбутньому. Це може статися завдяки вашим біоритмам, природним підйомам і спадам, погоді, змінам у житті, фізичним змінам, але це обов'язково станеться. 

І я дуже прошу вас використати до цього моменту картки АСК. Потім, коли ви будете більш позитивно налаштовані, ви з більшою ймовірністю зможете щось зробити для зміни свого життя.
Тримайтеся!

Тоні Вайт ,
психотерапевт


ТОНІ ВАЙТ,

Навчальний та супервізуючий транзактний аналітик TSTA-P-ITAA

Тоні Вайт практикує, викладає та навчає психотерапевтів протягом тридцяти п'яти років. Навчався у Боба та Мері Гулдінг .

Спеціалізується на терапії перерішень . Redecision therapy . Сучасна терапія перерішення .

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзактному аналізі.

Тоні Вайт спеціалізується в галузі роботи із суїцидом та суїцидальними клієнтами понад двадцять п'ять років.

Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особистостями" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році.

Сайт Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці


 

Вгору