Транзакційний аналіз. Я ОК - ТИ ОК!
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Тоні Вайт "Творчі почуття. Практичний посібник з емоційної грамотності для батьків та дітей. Як розуміти почуття вашої Дитини та справлятися з ними."

Очікується
Артикул: 36232949
390 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
Опис

ТОНІ ВАЙТ.  ТВОРЧІ ПОЧУТТЯ. Практичний посібник з емоційної грамотності для батьків та дітей.  Як розуміти почуття вашої Дитини та справлятися з ними.

УДК 159.922.7 (07)  ISBN 978-617-696-840-5

Видавництво: Київ «НВП «Інтерсервіс», 2018

російською мовою - 70 сторінок

COPYRIGHT ©ANTHONY GILBERT BROWNING WHITE
Published T.A. Books  ISBN 073169385 X

The primary territory will include Ukraine and Russian language populations worldwide LICENSOR Nataliia Isaieva 2018  E-mail: burbann@gmail.com

Всі права захищені. Будь-яке передрукування видання або будь-якої його частини та розміщення у відкритому доступі, включаючи електронні версії та електронні бібліотеки, є порушенням авторських прав і переслідується згідно із законом.

 


ТОНІ ВАЙТ
ТВОРЧІ ПОЧУТТЯ

Практичний посібник з емоційної грамотності для батьків та дітей.

Як розуміти почуття вашої Дитини та справлятися з ними.

Зміст

Передмова видавця

ВСТУП

Глава 1. ТИМЧАСОВІ ПОЧУТТЯ ТА ПОЧУТТЯ ХАРАКТЕРА

Що таке патогномія?

Тимчасові почутті та почуття характеру

Природа тимчасових почуттів

Природа почуття характеру

Висновок 

Розділ 2. МЕНЮ ПОЧУТТІВ ТА СПОСОБІВ ЇХ ВИРАЖЕННЯ

Вступ

Примушення почувати

Що таке меню почуттів

Що таке меню способів вираження почуттів

Ключі до здорового вираження почуттів
- Гнів
- Сум і страх
- Щастя та радість

Розділ 3. ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ЧЕТВЕРТОМУ АСПЕКТУ ГРАМОТНОСТІ. 8 КРОКІВ.

Фаза підготовки

Фаза навчання

Фаза завершення

Висновки

Розділ 4. ФОРМИ ДИСПАТОНІЇ

Що діти і дорослі можуть робити з почуттями

Придушення

Заперечення

Переміщення

Симбіоз

Проекція

Інтелектуалізація

Заміна


ВИСНОВКИ

ЕПІЛОГ


ЛІТЕРАТУРА

ДОДАТОК. Робочі матеріали до тренінгу емоційної грамотності для дорослих та дітей
 


ВСТУП

Ця книга присвячена не лікуванню, а профілактиці. У ній розглядається те, як можна запобігти появі емоційних проблем, а не їхньому лікуванню. Відомий психолог, говорячи про психотерапію, одного разу сказав: «Замість того, щоб витягувати людей з річки внизу, чи не краще піднятися вгору за течією та подивитися, хто їх туди кидає». Ця книга є початком шляху вгору, щоб дітей більше не кидали в річку емоційних проблем.

Це досягається шляхом вивчення четвертого аспекту грамотності. У школі діти вивчають три її аспекти, а саме читання, лист та арифметику. Величезна кількість грошей і часу витрачається те щоб забезпечити грамотність дітей у цих трьох областях. І якщо дитина погано вирішує приклади чи не може читати, всі впадають у паніку. Батьки починають хвилюватись, вони йдуть до школи, і вчителі теж починають хвилюватися. Дитину можуть надіслати на додаткові заняття або до шкільного психолога. Його можуть ретельно протестувати, щоб визначити, чи не страждає він дислексією (нездатністю читати і писати) чи дискалькулією (нездатністю до рахунку). Якщо це дійсно так, його починають навчати за спеціальною програмою корекції. Все це дуже добре і показує здорове ставлення до вивчення дітьми трьох аспектів грамотності.

Але як же справи з її четвертим аспектом - з емоційною грамотністю? Хто відповідає за емоційну грамотність дітей? Щоб вивчити три основні аспекти грамотності, діти 12 років ходять до школи. А скільки років вони вивчають у школі емоційну грамотність? Анітрохи. Деякі діти страждають на диспатонію , тобто нездатністю правильно виражати емоції. Чи існують випробування, щоб це визначити? Ні. Чи існують спеціальні корекційні програми? Ні. Хто займається викладанням емоцій? На даний момент це є прерогативою батьків. Проте самі батьки теж не навчалися у дитинстві емоційної грамотності. І тому несправедливо звалювати навчання дитини емоційної грамотності виключно батьків.

Ми щодня чуємо про проблему наркотиків, зростання рівня злочинності, збільшення в суспільстві кількості розлучень та психічних захворювань. Усі говорять про те, як це жахливо та як їх шокує ця ситуація. Але чого можна очікувати, якщо дітям зовсім не пояснюють, як справлятися зі своїми емоціями? За такої емоційної неграмотності перелічені вище проблеми є неминучими.

У цій книзі наводиться система навчання, яку батьки та інші люди можуть використовувати для того, щоб зробити дітей емоційно грамотними. Це програма, за допомогою якої можна розповісти дітям про почуття та емоції. Вона була розроблена протягом останніх трьох років завдяки нашій роботі з дітьми. Я та моя колега місіс Джен Коулмен розробили її у безпосередньому контакті з дітьми у форматі ігрової групи, тому вона є практикоорієнтованою . І мені здається, що це основна її перевага, оскільки нечисленні книги, присвячені цій проблемі, є теоретичними та орієнтованими виключно на інформацію. На відміну від них дана програма розповість вам, що робити безпосередньо в той самий момент, коли ваша дитина відчуває будь-яке почуття. Нам здається, що використання цієї програми є ефективним способом познайомити дітей із їхніми почуттями.

Тоні Вайт,
психотерапевт.


ТОНІ ВАЙТ,

Навчаючий та супервізуючий транзактний аналітик TSTA-P-ITAA

Тоні Вайт практикує, викладає та навчає психотерапевтів протягом тридцяти п'яти років. Навчався у Боба та Мері Гулдінг .

Спеціалізується на терапії перерішень . Redecision therapy . Сучасна терапія перерішення .

Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у транзактному аналізі.

Тоні Вайт спеціалізується в галузі роботи із суїцидом та суїцидальними клієнтами понад двадцять п'ять років.

Книга Тоні Вайта "Робота із суїцидальними особами" отримала нагороду Британської медичної асоціації у галузі медичної літератури у розділі Психіатрія у 2011 році.

Сайт Тоні Вайта http://tony-white.com

Сторінка Тоні Вайта у Фейсбуці


 

Вгору